O nás

Stylový hotel Na Zámečku nabízí ubytování vysoké úrovně. Nachází se na místě s dobrým propojením na městský okruh i na pražskou dopravu.
Díky jeho poloze i vybavení ho nejvíce ocení jak hosté, kteří přijeli obdivovat krásy našeho hlavního města, tak i ti, kteří cestují do Prahy za obchodními schůzkami či kongresy. Vybavení konferenčních místností a uzavřená zahrada jsou připraveny pro pořádání firemních či společenských akcí i svateb.
Naše uzamykatelné parkoviště hotelu pojme i autobus (parkování záleží na obsazenosti hotelu - není garantováno).

V našem hotelu neprovozujeme směnárnu, nejbližší se nachází cca 2 minuty autem v obchodním centru. 

  

Hotel nabízí

Díky klidné lokalitě je Hotel Na Zámečku oblíbeným místem pro pořádání firemních a společenských akcí v Praze 10. Plně vybavené prostory pro školení, konference, meetingy nebo obchodní jednání pojmou celkem až 80 osob. V případě pořádání svateb, promocí, rautů či jiných společenských akcí je možné propojením s restaurací s hotelovou zahradou, případně i s konferenčním prostorem. Téměř kdykoliv není problém se přijít podívat na prohlídku (např. při plánováním důležité události) a my Vám rádi poradíme, kde událost uspořádat, co se například kapacity týče. 

 Pobyt zajisté zpříjemní také široká nabídka sportovních a relaxačních aktivit v okolí hotelu.


Informační oznámení související s elektronickou evidencí tržeb (EET)

 

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu,
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie

NABÍDKA SLUŽEB HOTELU NA ZÁMEČKU